O NAS

Jesteśmy firmą realizującą złożone projekty doradcze i badawcze dotyczące polskiego rynku ochrony zdrowia, która łączy w sobie wiedzę 80 ekspertów z różnych dziedzin i potężne zasoby danych. Posiadamy dane z reprezentatywnego panelu ponad 50% aptek w Polsce, a także informacje z syndykatowych badań wśród lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek i innych osób związanych z ochroną zdrowia.

Siła doświadczenia
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku oraz przynależność do Grupy KAMSOFT (PEX jest spółką córką firmy KAMSOFT S.A.) czynią z PEX jednego z wiodących dostawców wiedzy i rozwiązań danowo-doradczych na rynku ochrony zdrowia.

Pomagamy w każdej dziedzinie
Realizujemy – w sposób statystyczny, zanonimizowany – projekty z zakresu monitorowania i pogłębionych analiz różnorodnych zjawisk w systemie ochrony zdrowa, w tym: sprzedaży w aptekach, poziomu preskrypcji, ścieżek pacjenta, refundacji. Prowadzimy zaawansowane projekty badawcze ze specjalizacją w zbieraniu, analizie i interpretacji danych RWE (Real World Evidence). Sporządzamy prognozy rynku oraz różnorodne projekty segmentacyjne. W ramach usług konsultingowych wspomagamy Klientów w działaniach Market Access, diagnozach i wdrożeniach działań poprawiających efektywność sprzedaży, dobór portfolio, itp.

Co oferujemy:
• Kompleksowe usługi doradztwa, analiz i badań rynkowych
• Prognozy rynkowe w oparciu o autorskie metody ekstrapolacyjne
• Sprawdzone serwisy i rozwiązania z zakresu monitorowania rynku w oparciu o różnego typu platformy dostaw informacji
• Unikalne, reprezentatywne i walidowane źródła informacji

Dlaczego PEX?
• Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie
• Dostarczamy rzetelnej wiedzy i praktycznych rozwiązań
• Dbamy o najwyższą jakość usług
• Budujemy długotrwałe relacje z Klientami

NASZE WARTOŚCI

Etyka na pierwszym miejscu
Uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność to nasze priorytety. Dążymy do najwyższej jakości usług, szacunku i uczciwości wobec naszych Klientów i wszelkich instytucji oraz osób z którymi mamy zaszczyt współpracować.

Wierzymy w ludzi
Tworzymy stabilne i bezpieczne warunki pracy, dbamy o rozwój i kwalifikacje naszych pracowników. Zachęcamy do aktywności i dbałości o zdrowie.

Scroll to Top